SC Stadskanaal 6
- Details
- Programma
- Uitslagen
- Stand
SC Stadskanaal 6
achterste rij v.l.n.r: Robert Mooibroek, Pim de Jonge, André Koerts, Jos Zuidema,Kevin Hamersma, Marco Knip en Alfredo André
middenste rij v.l.n.r: Michel Borgeld (Teammanager), Mikail Coskunsu, Ruben de Hoop, Marvin Setroredjo, Ralph Ekamper, Andries Borgeld, Patrick Smits en Bjorn Nieuwenweg
voorste rij v.l.n.r: Kevin Smits, Ronnie Waijer, Mesut Sönmez en Michael van Gilsbeek
Op de foto ontbreekt Nani Antonio
Stand
Team | G | W | G | V | P | DV | DT | Bijz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sellingen 2 | 15 | 10 | 2 | 3 | 32 | 72 | 30 | |
2 | PJC 2 | 15 | 10 | 1 | 4 | 31 | 52 | 28 | |
3 | Stadskanaal 6 | 12 | 10 | 0 | 2 | 30 | 68 | 18 | |
4 | Veelerveen 3 | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | 37 | 22 | |
5 | Noordster 4 | 13 | 8 | 0 | 5 | 24 | 50 | 45 | |
6 | Alteveer 2 | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 | 45 | 40 | |
7 | Bareveld 2 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 44 | 36 | |
8 | Wedde 3 | 13 | 5 | 0 | 8 | 15 | 25 | 45 | |
9 | Pekelder Boys 3 | 17 | 4 | 1 | 12 | 13 | 33 | 87 | |
10 | Bellingwolde 2 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 27 | 35 | |
11 | ASVB 3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 8 | 34 | |
12 | Westerwolde 4 | 16 | 2 | 0 | 14 | 6 | 16 | 57 |
Uitslagen
Datum | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
17-03-2024 | ASVB 3 | - | Veelerveen 3 | 0 - 4 |
17-03-2024 | Sellingen 2 | - | Pekelder Boys 3 | 11 - 0 |
17-03-2024 | Wedde 3 | - | Alteveer 2 | 3 - 0 |
17-03-2024 | Westerwolde 4 | - | PJC 2 | 0 - 4 |
24-03-2024 | Alteveer 2 | - | Noordster 4 | 9 - 1 |
24-03-2024 | Bareveld 2 | - | Westerwolde 4 | 2 - 1 |
24-03-2024 | PJC 2 | - | Wedde 3 | 5 - 1 |
24-03-2024 | Pekelder Boys 3 | - | Stadskanaal 6 | 0 - 7 |
24-03-2024 | Veelerveen 3 | - | Sellingen 2 | 3 - 2 |
28-03-2024 | Sellingen 2 | - | Noordster 4 | 7 - 3 |
Programma
Datum | Aftrap | Thuis | Gasten | |
---|---|---|---|---|
31-03-2024 | 10:00 | Veelerveen 3 | - | Stadskanaal 6 |
01-04-2024 | 10:00 | ASVB 3 | - | Alteveer 2 |
01-04-2024 | 10:00 | Bareveld 2 | - | Noordster 4 |
01-04-2024 | 10:00 | Wedde 3 | - | Bellingwolde 2 |
07-04-2024 | 10:00 | Alteveer 2 | - | PJC 2 |
07-04-2024 | 10:00 | Noordster 4 | - | ASVB 3 |
07-04-2024 | 10:00 | Sellingen 2 | - | Bellingwolde 2 |
07-04-2024 | 10:00 | Wedde 3 | - | Bareveld 2 |
07-04-2024 | 10:00 | Westerwolde 4 | - | Pekelder Boys 3 |
07-04-2024 | 11:00 | Stadskanaal 6 | - | Veelerveen 3 |
11-04-2024 | 19:30 | Noordster 4 | - | Bellingwolde 2 |
14-04-2024 | 10:00 | Bareveld 2 | - | Alteveer 2 |
14-04-2024 | 10:00 | ASVB 3 | - | Sellingen 2 |
14-04-2024 | 10:00 | Bellingwolde 2 | - | Stadskanaal 6 |
14-04-2024 | 10:00 | PJC 2 | - | Noordster 4 |
14-04-2024 | 10:00 | Pekelder Boys 3 | - | Wedde 3 |
14-04-2024 | 10:00 | Veelerveen 3 | - | Westerwolde 4 |
21-04-2024 | 10:00 | Alteveer 2 | - | Pekelder Boys 3 |
21-04-2024 | 10:00 | PJC 2 | - | Bareveld 2 |
21-04-2024 | 10:00 | Noordster 4 | - | Sellingen 2 |
21-04-2024 | 10:00 | Westerwolde 4 | - | Bellingwolde 2 |
21-04-2024 | 10:00 | Wedde 3 | - | Veelerveen 3 |
21-04-2024 | 11:00 | Stadskanaal 6 | - | ASVB 3 |
25-04-2024 | 20:00 | Bellingwolde 2 | - | Noordster 4 |
28-04-2024 | 10:00 | ASVB 3 | - | Bellingwolde 2 |
28-04-2024 | 10:00 | Bareveld 2 | - | PJC 2 |
28-04-2024 | 10:00 | Veelerveen 3 | - | Wedde 3 |
28-04-2024 | 10:00 | Alteveer 2 | - | Sellingen 2 |