Direct naar de inhoud.
Nijmko Telecom ICT & Beveliging Liftservice Noord

Programma

Zoek op elftal:

Programma

Zaterdag 28 Januari 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-1JM - BATO JO11-1JM Sportpark Pagedal 3 - 1
Stadskanaal JO12-1 - Drieborg JO12-1JM Sportpark Pagedal 3 - 3
Stadskanaal JO13-1 - DZOH JO13-1JM Sportpark Pagedal 0 - 0
Stadskanaal, JO11-3JM - Borger JO11-2 Sportpark Pagedal 1 - 10
Stadskanaal JO15-1 - Drachtster Boys JO15-1 Sportpark Pagedal 2 - 0

Uit wedstrijden

Wildervank JO11-2JM - Stadskanaal JO11-2 Sportpark a/d Woortmanslaan 2 - 4

Zondag 29 Januari 2023

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

Gasselternijveen 4 - Stadskanaal 6 Sportpark de Hunze 0 - 2
KSC 2 - Stadskanaal 4 Sportpark Schoonoord 4 - 2
HOVC 1 - Stadskanaal 1 Sportpark Harm Kuiper 2 - 3

Zaterdag 04 Februari 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-3 - Gorecht JO13-2 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-2 - Stadskanaal, JO11-3JM Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO10-2 - SV Mussel JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO8-1 - Hoogezand JO8-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO7-1 - Sellingen JO7-1JM Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO7-1 - Westerwolde JO7-2 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 09:40 uur
Stadskanaal JO13-1 - Veendam 1894 JO13-1JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO10-1JM - Veendam 1894 JO10-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-1 - Hoogezand JO9-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-2 - SJO FC Meerdijk JO15-2JM Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO17-1 - Gorecht JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal 2 ZA - Asser Boys 3 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Wildervank JO7-1 - Stadskanaal JO7-1 Sportpark a/d Woortmanslaan aanv. 09:20 uur
HSC JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Sportpark Henk Bruins Sappemeer aanv. 10:00 uur
Heerenveense Boys JO15-1JM - Stadskanaal JO15-1 Sportpark De Akkers aanv. 10:25 uur
Drieborg JO15-1JM - Stadskanaal JO15-3 Sportpark Lubbert Bruins aanv. 11:30 uur
VKW JO13-1JM - Stadskanaal JO13-2 Sportpark De Perkenslag aanv. 11:30 uur
Veendam 1894 JO12-2 - Stadskanaal JO12-1 Sportpark Langeleegte aanv. 12:30 uur
Noordster JO11-1 - Stadskanaal JO11-1JM Sportpark Oude Pekela aanv. 13:15 uur
ST Rolder Boys JO17-2 - Stadskanaal JO17-3 Sportpark Boerbos aanv. 14:30 uur

Zondag 05 Februari 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 6 - Veelerveen 4 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal 5 - VKW 5 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Steenwijkerwold 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:15 uur
Stadskanaal 1 - ASVB 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

Borger 2 zo. - Stadskanaal 4 Sportpark De Drift aanv. 10:00 uur
Nieuw Buinen 2 - Stadskanaal 3 Sportpark Buunerdrome aanv. 11:00 uur

Zaterdag 11 Februari 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-1JM - Borger JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO12-1 - BNC JO12-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-1 - Bellingwolde JO8-1 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO7-1 - De Treffer '16 JO7-1 Sportpark De Boskamp aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO7-1 - Westerwolde JO7-2 Sportpark De Boskamp aanv. 09:40 uur
Stadskanaal JO15-3 - DVC Appingedam JO15-2 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO9-1 - HS'88 JO9-1JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal, JO11-3JM - Wildervank JO11-2JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-1 - Quick'20 JO15-1JM Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO13-2 - Borger JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO19-1 - Wildervank JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO17-3 - HHCombi JO17-2 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

SJO BBC JO10-1JM - Stadskanaal JO10-2 Sportpark De Woerd aanv. 09:00 uur
Valthermond JO11-1 - Stadskanaal JO11-2 Sportpark De Meent aanv. 09:00 uur
Onstwedder Boys JO7-1 - Stadskanaal JO7-1 Sportpark De Boskamp aanv. 09:20 uur
LTC JO10-1 - Stadskanaal JO10-1JM Sportpark De Hoogte Assen aanv. 10:00 uur
Haren JO13-1 - Stadskanaal JO13-3 Sportpark De Koepel aanv. 10:15 uur
SJO BBC JO17-1 - Stadskanaal JO17-2 Sportpark vv Buinerveen aanv. 10:30 uur
FC Burgum JO13-1 - Stadskanaal JO13-1 Sportpark Het Koningsland aanv. 10:45 uur
Helpman JO17-1 - Stadskanaal JO17-1 Sportpark Stadion Esserberg aanv. 11:15 uur
Twedo JO15-1 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark Veenoord aanv. 12:00 uur
SJO ZVC '14 JO19-1 - Stadskanaal JO19-2 Sportpark de Hunze aanv. 14:00 uur
Veenhuizen 3 - Stadskanaal 2 ZA Sportpark Achter de Molen aanv. 14:30 uur

Zondag 12 Februari 2023

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

ZNC 2 (zo) - Stadskanaal 6 Sportpark Heiligelaan aanv. 10:00 uur
Peize 2 - Stadskanaal 2 Sportpark Hereweg aanv. 11:00 uur
Valthermond 1 - Stadskanaal 1 Sportpark De Meent aanv. 14:00 uur

Zaterdag 18 Februari 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO11-2 - ST Gieten/Eext JO11-1JM Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO10-2 - SJS JO10-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO10-1JM - Beilen JO10-1JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO17-2 - BNC JO17-1JM Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO15-3 - Meeden JO15-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO7-1 - SJO BBC JO7-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur
Stadskanaal JO7-1 - Westerwolde JO7-2 Sportpark Pagedal aanv. 11:10 uur
Stadskanaal JO13-2 - Achilles 1894 JO13-2 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal JO17-1 - LEO (Loon) JO17-1 Sportpark Pagedal aanv. 12:30 uur
Stadskanaal 2 ZA - TLC 3 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur
Stadskanaal JO19-2 - Muntendam JO19-1 Sportpark Pagedal aanv. 14:30 uur

Uit wedstrijden

Veendam 1894 JO8-2 - Stadskanaal JO8-1 Sportpark Langeleegte aanv. 08:45 uur
Veendam 1894 JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark Langeleegte aanv. 08:45 uur
Musselkanaal JO11-1 - Stadskanaal, JO11-3JM Sportpark Musselkanaal aanv. 09:00 uur
SJO NWWC JO12-1JM - Stadskanaal JO12-1 Sportpark Woldendorp aanv. 09:00 uur
Pekelder Boys JO13-1JM - Stadskanaal JO13-3 Sportpark Rutger Oldeboom aanv. 10:00 uur
SJO FC Meerdijk JO11-1 - Stadskanaal JO11-1JM Sportpark Meerdijk Noord aanv. 10:00 uur
Onstwedder Boys JO7-1 - Stadskanaal JO7-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:50 uur
SJS JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 Sportpark Julianastraat aanv. 11:00 uur
Vogido JO15-1 - Stadskanaal JO15-1 Sportpark Het Wooldrik aanv. 12:45 uur

Zondag 19 Februari 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 5 - Gasselternijveen 3 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 2 - Musselkanaal 2 Sportpark Pagedal aanv. 11:00 uur

Uit wedstrijden

Gieten 3 - Stadskanaal 4 Sportpark de Goorns aanv. 10:00 uur

Zaterdag 25 Februari 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO10-1JM - Peize JO10-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur

Uit wedstrijden

Peize 3 - Stadskanaal 2 ZA Sportpark Hereweg aanv. 14:00 uur
Annen JO17-2 - Stadskanaal JO17-3 Sportpark De Hofakkers aanv. 14:30 uur

Zondag 26 Februari 2023

Thuis wedstrijden

momenteel nog geen geplande thuiswedstrijden

Uit wedstrijden

HSC 2 - Stadskanaal 6 Sportpark Henk Bruins Sappemeer aanv. 10:30 uur
Groen Geel 2 - Stadskanaal 3 Sportpark Corpus Den Hoorn aanv. 11:00 uur
SC Emmeloord 2 - Stadskanaal 2 Sportpark Ervenbos aanv. 11:00 uur

Zaterdag 04 Maart 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO13-1 - FC Assen JO13-1 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur

Uit wedstrijden

FC Ter Apel '96 JO15-1 - Stadskanaal JO15-2 Sportpark 't Heem aanv. 09:00 uur
Asser Boys 3 - Stadskanaal 2 ZA Sportpark Asser Boys aanv. 12:30 uur

Zondag 05 Maart 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal 6 - HSC 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 5 - KSC 2 Sportpark Pagedal aanv. 10:00 uur
Stadskanaal 1 - Peize 1 Sportpark Pagedal aanv. 14:00 uur

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden
Zaterdag 11 Maart 2023

Thuis wedstrijden

Stadskanaal JO12-1 - Nieuweschans JO12-1JM Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO11-1JM - Raptim JO11-1 Sportpark Pagedal aanv. 08:45 uur
Stadskanaal JO8-1 - HSC JO8-2 Sportpark Pagedal aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO7-1 - ST Gieten/Eext JO7-1JM Sportpark De Barlage aanv. 09:00 uur
Stadskanaal JO7-1 - Westerwolde JO7-2 Sportpark De Barlage aanv. 09:40 uur
Stadskanaal JO13-3 - LTC JO13-3 Sportpark Pagedal aanv. 10:30 uur

Uit wedstrijden

Annen JO9-1 - Stadskanaal JO9-1 Sportpark De Hofakkers aanv. 09:00 uur
ST Poolster/Holwierde JO15-1JM - Stadskanaal JO15-3 Sportpark Katmis aanv. 09:00 uur
SJS JO13-1JM - Stadskanaal JO13-2 Sportpark Julianastraat aanv. 09:00 uur
Valthermond JO11-1 - Stadskanaal, JO11-3JM Sportpark De Meent aanv. 09:00 uur
Westerwolde JO17-1 - Stadskanaal JO17-2 Sportpark De Barlage aanv. 09:00 uur
Sellingen JO7-1JM - Stadskanaal JO7-1 Sportpark De Barlage aanv. 09:20 uur
FC Ter Apel '96 JO10-2 - Stadskanaal JO10-2 Sportpark 't Heem aanv. 10:15 uur

Onze partners